Certyfikat Google Partner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Loading...
PartnerBadge-151030

CERTYFIKAT GOOGLE PARTNER

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim reklamą firm w wyszukiwarkach internetowych.
Swój profesjonalizm potwierdziliśmy zdobywając status „Google Partner”. Możesz go potwierdzić pod tym linkiem.

Jest to potwierdzenie, że nasza agencja ma certyfikat partnera biznesowego Google. Taki status Google przyznaje tylko zweryfikowanym firmom. Muszą mogą wykazać się one odpowiednią wiedzą (sprawdź nasze certyfikaty), poziomem wydatków oraz wysoką jakością prowadzonych kampanii. Dla Klientów jest to gwarancja, że ich pieniądze będą wydawane w efektywny sposób.

google_adwords_sprawdzone_metody

Powyższa ilustracja pokazuje wysoką ocenę prowadzonych przez nas działań otrzymaną od Google. Jest to znacznie więcej niż średni wynik Partnerów Google.

NASZ TYPOWY KLIENT

Zapraszamy do współpracy. Nasz typowy klient, to małe i średnie przedsiębiorstwo, które chce poprawić widoczność swojej strony internetowej w wyszukiwarkach. Korzyści, jakie przynosi klientom współpraca z nami to większa liczba klientów wynikająca ze zwiększenia odwiedzin strony internetowej.

DLACZEGO REKLAMA W GOOGLE?

Reklama w Google to jeden z najefektywniejszych sposobów reklamowania się.
Dlaczego? Ponieważ reklamy pokazujemy tylko tym, którzy poszukują informacji na temat produktów i usług, które reklamujemy. Tu znajdziesz więcej informacji o reklamie w Google.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Szkolenie „Firma w Internecie”

Opis szkolenia: Praktyczny kurs, na którym uczestnicy poznają na przykładach etapy projektowania, tworzenia i analizy działania firmowej strony internetowej. Duża...

Zamknij