Dam pracę – Otwock, Karczew, Józefów, Wawer i okolice

Jesteśmy agencją internetową specjalizującą się w promocji firm w Internecie.
W swoim portfolio mamy nowoczesne strony www, sklepy internetowe i pozycjonowanie.

shutterstock_92526319

Poszukujemy osoby z Otwocka, Józefowa, Falenicy i okolic na stanowisko

Telemarketer do umawiania spotkań

Tryb pracy:
– praca w domu
– wymagany czas pracy: min. 30 godz. tygodniowo
– umowa o dzieło/zlecenie

Twoje zadania:
– dzwonisz do klienta
– prezentujesz ofertę przez telefon (strony www, sklepy, pozycjonowanie)
– nie sprzedajesz przez telefon
– jeżeli Klient jest zainteresowany umawiasz nas na spotkanie z nim

Wymagania:
– dostęp do Internetu
– komunikatywność

Oferujemy:
– szkolenie produktowe
– narzędzia niezbędne do pracy (telefon, dostęp do bazy potencjalnych klientów, CRM)
– wysoka prowizja od sprzedaży

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń. Tu znajdziesz kontakt do nas.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep internetowy krok po kroku – Poradnik

Sklep internetowy to jedna z form prowadzenia działalnosci gospodarczej w Internecie. Jak załozyć sklep internetowy - krok po kroku? Po...

Zamknij